Chalupa | 2 pokoje | 50 m2 | Svojkovice | 4 400 000 Kč

Svojkovice – Chalupa 2+1, zahrada, k rekonstrukci – chalupa

Specifikace nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji chalupu v obci Svojkovice v okrese Jihlava v Kraji Vysočina. Tato klidná obec s převážně chalupářskými obyvateli se nachází na velmi pěkném místě 4 km od Želetavy. Bývalá zemědělská usedlost je momentálně obývaná z jedné části, která byla vybudovaná kolem roku 1960.
V této části domu jsou dvě obytné místnosti, kuchyně a koupelna. U domu je vlastní kopaná studna, z které je voda rozvedená v domě. Druhá polovina domu je určená k demolici a je zde možnost postavit nový menší domek. Součástí prodeje jsou rozlehlé pozemky o celkové výměře 5.363 m2. Přímo za domem je pěkná zatravněná zahrada na které rostou vzrostlé stromy, najdeme zde ořech, třešeň, hrušeň, jabloň, švestky a jsou zde vysázené i keře rybízu a okrasné dřeviny. Zahrada je oplocená a navazuje za ní další pozemek, který je momentálně využíván jako louka.
Nemovitost je vhodná po kompletní rekonstrukci k trvalému bydlení a nebo k rekreačním účelům. Před domem se nachází k připojení plynová přípojka.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

Cena

4 400 000 Kč

Poznámka k ceně

Za nemovitost + provize RK ve výši 3 - 5%

Užitná plocha

50 m2

Stav objektu

Před rekonstrukcí

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Lokalita

Kontaktujte realitního makléře

Napište nám nebo vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

Kontaktní informace makléře

Lucie Komínová

E-mail: kominova@atonreality.cz

Telefon: 604 591 151