Chata | 4 pokoje | 80 m2 | Podhradí nad Dyjí | 2 350 000 Kč

Podhradí nad Dyjí – rekreační chata 4+kk, 80 m2, po rekonstrukci – chata

Specifikace nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji velmi pěknou udržovanou chalupu v žádané lokalitě Podhradí nad Dyjí, která je vyhlášeným rybářským rájem. Chalupa o dispozici 4 + kk stojí na vlastním pozemku o velikosti 422 m2, ke kterému patří 2 parkovací místa ve vzdálenosti asi 50 m od objektu. Na pozemku se nachází starý vojenský bunkr, který lze v případě zájmu za výhodných podmínek odkoupit od Armády ČR.
Uvnitř se v přízemí nachází obývací pokoj propojený s kuchyní, samostatné WC a sprchový kout s umyvadlem. V podkroví nalezneme 2 ložnice a společenskou místnost, kterou lze vytažením žaluzií proměnit v zastřešenou terasu s krásným výhledem na řeku Dyji a protilehlé skály a lesy. U zadního vchodu se nachází technická místnost a v suterénu sklep. Objekt je vytápěn lokálně krbovými kamny na tuhá paliva. V případě nouze lze k přitopení využít elektrické přímotopy. Vodu ohřívá elektrický průtokový ohřívač. Chata má vlastní jímku, jejíž vývoz je zajištěn. Voda je čerpána ze studny, která je společná pro všechny okolní chaty a od konce října do Velikonoc se zavírá. Existuje zde možnost vybudování vlastního vrtu. Suterén domu je zděný, nadzemní podlaží jsou ze dřeva, stěny jsou opatřeny tepelnou izolací. Nově vybudovaná střecha je pokryta plechem a je rovněž izolována. Vzhledem k vysoké intenzitě slunečního svitu je střecha vhodná k instalaci fotovoltaických panelů. Měsíční náklady na provoz objektu jsou velmi nízké. Pohybují se kolem cca 500,- Kč za měsíc. Objekt je rovněž napojen na internet a Wifi.
Chata prošla v průběhu posledních dvou let rozsáhlou rekonstrukcí, byly vybudovány ložnice v podkroví, vyměněna okna za plastová a pořízena nová kuchyňská linka. Za chatou vzniklo příjemné posezení s pergolou, kterou je možno zastínit posuvnou žaluzií.
Pokud rybaříte, nebo hledáte možnost relaxace v údolí obklopeném lesy, plnými hub, přijeďte se podívat.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

Cena

2 350 000 Kč

Poznámka k ceně

Za nemovitost + provize RK ve výši 3 - 5%

Užitná plocha

80 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Lokalita

Kontaktujte realitního makléře

Napište nám nebo vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

Kontaktní informace makléře

Ing. Petra Išová

E-mail: isova@atonreality.cz

Telefon: 739 699 910