Rodinný | 5 a více pokojů | 211 m2 | Hostěradice | 4 495 000 Kč

Hostěradice – RD 5+2, 211m2, krytý bazén, celková plocha pozemku 1276 m2 – rodinný dům

Specifikace nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+2 a přibližné užitné ploše 211 m2 v obci Hostěradice. Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky z niž každá část má svůj vlastní vchod. Nabízí se zde dvougenerační bydlení, bydlení spojené s podnikáním, nebo je dům vhodný pro velkou rodinu, kde každý člen najde své soukromí a klid. Každá jednotka má svůj vlastní plynový kotel a elektroměr. Jedna část domu prošla částečnou rekonstrukcí.

Za domem je krásný uzavřený dvůr s posezením a krytým bazénem. Ve dvoře je ještě jeden pokoj, který lze využít pro návštěvy. Je zde také letní kuchyně.
Na dvůr navazuje stodola, která má novou střechu a je zde nachystaný prostor na dvě garáže, do kterých lze projet průjezdem z ulice. Za domem je i malá zahrádka na pěstování zeleniny. Pod domem se nachází pěkný vinný sklípek k posezení.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

Cena

4 495 000 Kč

Poznámka k ceně

Za nemovitost

Užitná plocha

211 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Lokalita

Kontaktujte realitního makléře

Napište nám nebo vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

Kontaktní informace makléře

Lucie Komínová

E-mail: kominova@atonreality.cz

Telefon: 604 591 151