Rodinný | 4 pokoje | 85 m2 | Brno | 7 490 000 Kč

Brno – Nový Lískovec – Rodinný dům 4+1, v blízkosti centra se zahrádkou – rodinný dům

Specifikace nemovitosti

Zveme vás na prohlídku domu, který máme nově v nabídce! Jedná se o dvoupodlažní dům o dispozici 4+1 a přibližné podlahové ploše 85 m2 v městské části Brno – Nový Lískovec.

Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, ale jeho největší devízou je lokalita blízko centra Brna. Dům sice nemá garáž, ale parkování je možné hned za rohem ve vedlejší ulici, kde se vždy místo najde.
V přízemí domu najdeme kuchyň, ze které se vchází do koupelny, jídelnu a obývací pokoj a samostatná toaleta. Zároveň odtud vstupujeme na malý dvorek, kde lze v klidu posedět v naprostém soukromí. Na dvorek navazuje malá zahrádka, kde se můžete věnovat pěstování květin, nebo zeleniny, ale její velikost zaručuje, že tam nebudete muset trávit hodiny času, pokud zrovna nejste zapálený zahrádkář.

Ze schodiště, které vede do patra domu, vcházíme do zimní zahrady, ze které by bylo možné vybudovat další obytnou místnost, nebo jí ponechat původní účel. V prvním patře se nacházejí dvě ložnice a půdní místnost, která může sloužit jako odkladní prostor na sezónní věci, nebo ji lze přebudovat na další ložnici.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel. V kuchyni se navíc nachází lokální plynové topidlo VAF. Elektrické rozvody, stejně jako rozvody vody jsou v původním stavu.
Pokud hledáte bydlení v Brně a zároveň potřebujete mít dobré a rychlé spojení do centra, přijďte se podívat!

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

Cena

7 490 000 Kč

Poznámka k ceně

Za nemovitost

Užitná plocha

85 m2

Stav objektu

Dobrý

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Lokalita

Kontaktujte realitního makléře

Napište nám nebo vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

Kontaktní informace makléře

Ing. Petra Išová

E-mail: isova@atonreality.cz

Telefon: 739 699 910